שאלות נפוצות

איך אדע שהמידה מתאימה לי?

חלק מדגמי הביגוד הרפואי ניחנו בתכונות אנטי-מיקרוביאליות. הבד מכיל בתוכו סיבי כסף אשר מונעים הצטברות חיידקים ומונעים את הפצתם הלאה, ממטופל למטופל. מדים אלה מאפשרים היגיינה משופרת ומבטיחים בטיחות רבה יותר בעבודה במרפאה.

כן, ניתן להתחרט, לבטל וגם להחליף, בהתאם למדיניות ההחזרות המופיעה באתר. תוכלו למצוא אותה כאן

כן, ניתן להזמין ביגוד רפואי עד מידה 5XL וכן להזמין ביגוד במידות אורך tall או short אשר מתאימות את אורך המכנסיים והחולצות לאנשים גבוהים או נמוכים במיוחד והכל בהזמנה אישית. אין סיבה שהביגוד הרפואי לא יתאים לך בול!

מדיגל סטייל הינה החברה היחידה אשר בנוסף למלאי גדול במקום, מאפשרת לך להזמין את כל הדגמים של החברות האמריקאיות צ'ירוקי והילינג הנדס, ישירות מהיצרן בארה"ב באופן ישיר ובלעדי. המשמעות היא שניתן להתאים את המדים באופן מושלם עבורך, להנות ממדים שלא נראים "כמו כולם", ולרכוש ביגוד במידות לא שגרתיות (tall  או short), בצבעים שאין לכל אחד ובגזרות שלרות לא מגיעות לארץ.

חלק מהדגמים עשויים מבד מיוחד שעבר טיפול והוא לא מאפשר לנוזלים להיספג בבד והם פשוט מחליקים מעליו מבלי לחדור. מדובר גם ביתרון בטיחותי אשר מונע מרסס טיפתי להגיע לעור, וגם ביתרון אסתטי, מכיוון שנוזלים אינם מכתימים את הבגד כלל והוא נותר חדש ונקי לאורך זמן.

×
×

עגלת קניות